Konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2019” žūrija

Vita Timermane-Moora

Latvijas Institūts

Latvijas Institūta direktore Vita Timermane-Moora publiskās diplomātijas jomā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus.

Vairāk

Andris Teikmanis

Valsts prezidenta kanceleja

Valsts prezidenta kancelejas vadītājs. Andris Teikmanis bijis Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV).

Vairāk

Ingars Eriņš

Rīgas Tehniskās universitāte

Finanšu prorektors Rīgas Tehniskajā universitātē, LR Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētāja vietnieks. Ieguvis Rīgas Tehniskās universitātes zinātņu doktora grādu un izstrādājis vairākas zinātniskās publikācijas finanšu un banku pārvaldības jomā.

Vairāk

Ingūna Gulbe

Agroresursu un ekonomikas institūts

Konkursa žūrijā darbojas jau no konkursa pirmā gada. Ikdienā ir Lauksaimniecības tirgus veicināšanas daļas vadītāja Agroresursu un ekonomikas institūtā, kā arī vadošā pētniece un asociētā profesore.

Vairāk

Pēteris Strautiņš

Luminor bank ekonomists

Ekonomisko procesu eksperts, kura viedoklis un centieni izprast un izstāstīt sabiedrībai par norisēm ekonomikā medijos redzami gana bieži.

Vairāk

Kristaps Soms

Ekonomikas ministrija

Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta direktors Ekonomikas ministrijā.

Vairāk

Andris Ozols

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Pēc vairākiem uzņēmējdarbībā pavadītiem gadiem, kopš 2004. gadā uzsāka darbu valsts pārvaldē, kā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors. Konkursa žūrijas komisijas vadītājs.

Vairāk

Aija Jaunzeme

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Ārējās tirdzniecības veicināšanas departamenta direktore Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā. Vada departamentu, kurš ikdienā īsteno pasākumu kopumu, palīdzot

Vairāk

Agnese Rutkovska

Latvijas Banka

Latvijas Bankas monetārās politikas pārvaldes Makroekonomikas analīzes daļas galvenā ekonomiste, kas sociālo zinātņu maģistra grādu vadībzinātnē ir ieguvusi Latvijas Universitātē.

Vairāk

Andrejs Broks

Latvijas Dizaineru savienība

Andreju Broku raksturo šādi ­– pilna galva ideju, vienmēr atbilstošs risinājums ikvienai problēmai. Dizainers, kas sešus gadus bijis Latvijas Dizaineru savienības priekšsēdētājs un vada dizaina biroju “Dizains videi”

Vairāk

Līga Meņģelsone

Latvijas Darba devēju konfederācija

Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore kopš 2011. gada. Pirms tam vadījusi vairākus mediju uzņēmumus. Darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā piedalās žūrijas darbā jau kopš konkursa pirmā gada.

Vairāk

Mārtiņš Perts

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Ieguvis jurista izglītību Latvijas Universitātē un doktora grādu aizstāvējis Maskavas Valsts universitātē. Var lepoties ar ievērojamu pieredzi diplomātiskajā dienestā.

Vairāk

Ieva Siliņa

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība

Valdes priekšsēdētāja Latvijas Jauno zinātnieku apvienībā.

Vairāk

Ērika Šumilo

Latvijas Universitāte

Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes Globālās ekonomikas starpdisciplināro studiju nodaļas profesore. Darbojas žūrijā jau kopš konkursa pirmā gada.

Vairāk

Antons Kiščenko

Rīgas Tehniskā universitāte

A.Kiščenko darbs cieši saistīts ar izglītības jomu – ieņēmis Biznesa augstskolas “Turība” rektora amatu, pirms tam bijis Informātikas katedras vadītājs, profesors Informāciju tehnoloģiju katedrā un prorektors

Vairāk

Jānis Bagātais

Delfi

Žurnālistikā kopš 2002. gada. Jānis Bagātais strādājis ziņu aģentūrā LETA un biznesa žurnālā “Kapitāls”, taču šobrīd viņa pārziņā ir Latvijas lielākā ziņu portāla “Delfi” nacionālo un biznesa ziņu sadaļas.

Vairāk

Evija Zaķe

ALTUM

Finanšu eksperte, ALTUM Eksporta atbalsta produktu virziena vadītāja. ALTUM komandai pievienojusies 2018. gadā pēc vairāk nekā 12 gadu darba ar korporatīvo klientu finansēšanu banku sektorā.

Vairāk
Top